Gizlilik Politikamız

Trans-t İnşaat Web Sitesi, sizinle ilgili bilgilerin nasıl kullanıldığı ve paylaşıldığının sizin için önemli olduğunu bilmektedir. Bu bilgilerin kullanım ve paylaşımın dikkatli ve hassas bir şekilde yapılmasında bize olan güveninize teşekkür ederiz. Bu beyan gizlilik politikamıza dair açıklamalar içermektedir. Trans-t İnşaat web sitesini ziyaret etmekle bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı taahüt etmiş sayılmaktasınız. Trans-t İnşaat web sitesindeki (?site?) bilgi toplama ve yayma uygulamalarımız aşağıda açıklanmaktadır.

IP Adresiniz

IP adresinizi sunucumuzdaki problemleri teşhis etmek ve web sitemizi yönetmek amacıyla kullanmaktayız. IP adresiniz sizi tanımlamaya yardım etmek ve sizinle ilgili genel demografik bilgileri toplamak için kullanılabilir.

Sizden talep ettiğimiz bilgiler

Sitemizdeki kayıt formları, irtibat bilgilerinizi (örneğin isminiz, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi vermenizi talep etmektedir. İrtibat bilgilerini nasıl kullanıyoruz? İrtibat bilgileriniz gereken hallerde sizinle sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak temas kurabilmek için kullanılmaktadır. İrtibat bilgilerinizi, üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Diğer siteler/üçüncü taraf satıcılar ve bunların gizlilik politikaları Bu sitede diğer sitelerin linkleri bulunabilir. Trans-t İnşaat bu web sitelerinin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden veya üçüncü tarafların gizlilik politikaları ve uygulamalarından sorumlu değildir.

Bildirimler ve Revizyonlar

Son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmelisiniz. Aksi belirtilmediği takdirde, mevcut gizlilik politikamız siz ve hesabınızla ilgili olarak elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir. Verdiğimiz sözlerin arkasında durmaktayız.