Yasal Uyarı

Bu web sitesi üzerinde her türlü kullanım yetkisi Trans-t İnşaat'a ait olup, siteyi ziyaret eden misafirimiz giriş yapmak suretiyle web sitesi için belirlenen kuralları kabul etmiş sayılır. Bu sebeple web sitemizi kullanmadan önce lütfen koşulları okuyunuz.

Trans-t İnşaat, sitede link verilen sayfalardaki bilgilerin değişmezliğini garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamakta, bu sitelerdeki içeriğin şirketi bağlayıcı olmadığını beyan eder. Link verilen siteler ya da sayfaların kullanımından doğabilecek zararlar kullanıcının (ziyaretçinin) kendi sorumluluğundadır.
Trans-t İnşaat'nden daha önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, sitedeki bilgilerin, siteye ait veri tabanı, software-code'ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması yasaktır.
Trans-t İnşaat, bu siteye girilmesi, sitedeki bilgilerin kullanıması sebebiyle doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.
Trans-t İnşaat firmasının Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık muvafakati olmaksızın başka siteler yada medyalara kopyalanamaz.

Bu siteye girilmesi/kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her türlü ihtilaf kanunlara tabi olup, çözümünde Ankara Mahkemeleri yetkilidir. Trans-t İnşaat Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.