HAKKIMIZDA

Kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olması, kararlı ve zoru başarma hedeflerinde olması yatmaktadır. Hayata geçen her projenin başarısı dikkate alındığı zaman "Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje" kavramının Trans-t inşaat profesyonel iş anlayışıyla birleştiği gerçeği genel kabul gören bir anlayışa dönüşmüştür. Kurulduğu günden bu yana pek çok kamu binası inşaatı, ve Tarihi eser restorasyon alanı projesini hayata geçirerek ülkeye değer kazandırmıştır. Trans-t İnşaat, bu başarıyı, asla ödün vermediği iki prensibe borçlu: Güven ve kalite. Dünya standartlarında bir hizmeti; yatırım bütçesini aşmadan, taahhüt edilen sürede ve talep edilen şekilde vermek konusunda yolundan hiç şaşmadı. Kamu yatırımlarında pek çok idare ile çalışmış, farklı büyüklükteki yatırımlarda devlet birimleri ile sözleşmeye bağlı taahhütler üstlenmiş bir şirket olarak Trans-t İnşaat, bugüne kadar üstlendiği tüm taahhütleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyor. ülkesine değer katmayı amaçlayan kuruluşumuz, sektöründe sağlam ve istikrarlı adımlarla ilerleyişine devam etmektedir.

Vizyonumuz

Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek Trans-t inşaat imzasını bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek Trans-t İnşaat vazgeçilmez vizyonudur. Kültür varlıklarımızın daha uzun yıllar yaşayabilmesi ve doğru amaçlara hizmet edebilmesi amacıyla yapılan her türlü çalışmanın içinde olmak firmamız için ayrı bir gururdur.

Misyonumuz

Mimaride ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak Kamu binaları ve Tarihi eser restorasyonları hedef alan ve zamanında teslim prensibi ile, dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektörlerinde öncü olan. ülkesine fayda sağlayan projeler üretmek Trans-t inşaat'ın misyon anlayışıdır.